Концерт за треће доба
„Концерт за треће доба” назив је вечери у организацији Музичке продукције РТС-а и Коларчеве задужбине. По сценарију и режији Владимира Путника, водитељка програма Милена Шишкин представила је петнаестак уметника. Бурне аплаузе расположених посетилаца у Великој дворани Коларца прво су побрали оперска уметница Тања Андријић и пијанисткиња Даринка Пауновић. Народни ансамбл РТС-а, поред извођења својих нумера, пратио је и госте, вокалне солисте Јасну Ђокић, Радета Јоровића, дует Селимова-Желчески, вокалну групу „Огрлица од бисера”... Програм су употпунили афористичар Радоје Блажић, драмски уметници Вјера Мујовић и Раде Марјановић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


