САД данас депортују руску шпијунку
ВАШИНГТОН - Вашингтон је саопштило да ће руска држављанка Марија Бутина, коју САД сматрају наводним руским шпијуном, данас бити депортована из Миамија на Флориди.
Руски амбасадор у САД Анатолиј Антонов је потврдио да ће она сутра, у суботу ујутро, стићи у Москву.
„После поновљених захтева амбасаде да се разјасни процедура повратка Бутинове у Русију, добили смо коначни одговор да ће 25. октобра Марија бити пребачена из савезног затвора у миграциони центар, одакле ће истог дана полетети за Москву”, рекао је Антонов.
Њен повратак у Москву се очекује 26. октобра ујутро, преноси Ројтерс.
Марија Бутина, која је признала да је руски агент, осуђена је на 18 месеци затвора зато што се инфилтрирала у једну политичку групу која је имала утицај на конзервативне активисте, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


