„Лајбах” у „Комбанк дворани”
Једна од најпровокативнијих група са простора бивше Југославије, мајстори перформанса и ангажованог музичког стваралаштва, култни словеначки састав „Лајбах” дружиће се са Београђанима од 21 час у „Комбанк дворани”. Бенд ће наступити у оквиру светске турнеје на којој представља албум „The sound of music”.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Бранислав Станојловић
Лајбах, мање више.
Аграм нам не треба!
Одговори
|
Препоручујем
1
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


