Почела зима
Сунце ће данас заћи у 15 часова и 59 минута, обданица ће бити најкраћа, а ноћ најдужа, јер је први дан зиме за становнике северне Земљине популопте.
Зима је почела јутрос у 5 сати и 19 минута.
Истовремено, за становнике на јужној Земљиној полулопти почело је лето, навели су из Астрономског друштва „Руђер Бошковић” у Београду, јавља Танјуг.
На дан почетка зиме обданица је најкраћа, а ноћ најдужа.
Сунце је у Београду изашло у 7 сати и 12 минута, а залази у 15 часова и 59 минута, што значи да ће обданица трајати 8 сати и 47 минута, а ноћ 15 сати и 13 минута.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


