Најлепше композиције Вивалдија
„Гудачи Светог Ђорђа” приредили су традиционални новогодишњи концерт у Скупштини града. Дириговао је Данијел Гајс из Немачке. На репертоару су била нека од најлепших дела Вивалдија, а као солисти представили су се чланови овог ансамбла. Ово је био њихов први наступ са немачким уметником и диригентом Гајсом, са којим најављују нови циклус концерата. Он ће имати улогу новог уметничког директора и шефа диригента.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
svetozar krulj
Ako POLITIKA zeli da unapredi /a verujem da zeli/sirenje klasicne i druge muzike,kulture,nauke itd.ne samo da preporucujem vec i MOLIM da uvede praksu da par dana unapred /a ne samo potom/ najavljuje dogadjanja-videli bi -pomogli bi i izvodjacima i gradjanima,prosirili bi interesovanje i uvecali broj posetilaca.Ne preterujem ,, u zanosu,, vec ozbiljno verujem da bi to povecalo i tiraz POLITIKE.Malo prostora u novinama a velika korist.
Одговори
|
Препоручујем
15
Ана
Па срећан нови почетак!
Одговори
|
Препоручујем
5
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


