Креће програм „Право деце и младих у култури"
Дечији културни центар Београд и заштитник грађана у наредном периоду покренуће циклус програма под називом „Право деце и младих на културу” у оквиру којег ће се одржати бројне креативне радионице за децу, а којима би се указало на њихово право на културу.
Заштитник грађана Зоран Пашалић приметио је да је мало културних садржаја у којима се деца питају да ли заиста то желе и какве садржаје желе, због чега и истиче да је циљ радионица да на њима деца изнесу шта очекују и каква су и њихова права у том смислу.
„Дајмо им садашњост онакву каква њима треба и какву заслужују, а сигуран сам да ће се добро у будућности снаћи”, поручио је Пашалић, док је заменица заштитника грађана Јелена Стојановић казала да се та институција већ десет година труди да чује децу и њихова права, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


