Шпанци шетају и рибице из акваријума
АТЛАНТА – Шпанци су се досетили како да доскоче властима и заобиђу наредбу да остану код својих кућа због пандемије коронавируса, па шетају необичне „кућне љубимце”, преноси Си-Ен-Ен.
Шпанска национална полиција је у петак објавила слику човека који је кажњен због „шетања” рибе у посуди у месту Логроно, граду на северу Шпаније.
Он је кажњен због кршења владиних наредби да остане унутра због пандемије коронавируса, преноси Танјуг.
Међутим, није једини.
Шпанска цивилна гарда је у Ланзаротеу 25. марта, казнила особу која је шетала кокошку, а 16. марта, на Твитер страници шпанске националне полиције објављен је снимак мушкарца који на повоцу „шета” играчку.
Синдикат полиције позвао је људе да не покушавају да преваре полицију.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


