Супермен салутира медицинарима
Мурал посвећен здравственим радницима осликан је на стамбеном објекту у Улици Вере Димитријевић 31, у насељу Нова Галеника. Дело је величине 3 пута 3,5 метара и приказује Супермена који салутира медицинарима. За само шест часова урадили су га чланови Удружења „Глас младих Земуна”, а користили су најквалитетније боје отпорне на све временске услове.
Председник општине Земун Дејан Матић истакао је да овај мурал на искрен и дирљив начин приказује захвалност грађана здравственим радницима.
– Било би лепо да сви крајеви Србије на овакав начин покажу захвалност за све оно што су лекари, медицинске сестре и сви који учествују у лечењу и збрињавању пацијената радили данима и ноћима у здравственим установама како би помогли нашим суграђанима зараженим вирусом корона. Потрудићемо се да и остали делови наше општине добију овакав мурал – рекао је Матић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


