Ухапшен грађевински инспектор због примања мита
КРАЉЕВО - Грађевински инспектор П. К. (53) ухапшен је због сумње да је од власнице једног ресторана у Ужицу тражио 2.000 евра, да би заузврат покренуо поступак легализације тог угоститељског објекта.
Сумња се да је од власнице ресторана на име аванса примио 700 евра, саопштено је из МУП-а, преноси Танјуг.
Њему се на терет ставља кривично дело примање мита.
Одређено му је задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Краљеву.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
milan
Čudo jedno,ovde i radnici gradske čistoče traže mito.
Одговори
|
Препоручујем
7
Valjevac
Sreca nasa pa u Beogradu ovoga nema!
Одговори
|
Препоручујем
22
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


