Клиника за ортопедију КЦВ постаје ковид болница
Председник Покрајинске владе Игор Мировић изјавио је да је у ковид болници Инфективне клинике Клиничког центра Војводине (КЦВ), остало још пет слободних места, због чега ће сутра и Клиника за ортопедију бити оспособљена за лечење оболелих од ковида 19.
„Ми немамо експлозију броја случајева оболелих од короне, ситуација није алармантна, али није ни безазлена и за потцењивање”, рекао је Мировић новинарима у Новом Саду а пренео је РТС.
Мировић је рекао да су се у последња 24 сата у Војводини догодила два смртна случаја због корона вируса, преноси Бета.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


