Антивладини протести у Бугарској 17. дан заредом
СОФИЈА – У Софији су се и данас, 17 дан заредом окупили на протесту демонстранти који траже оставку владе и државног тужиоца.
Демонстранти су зауставили саобраћај недалеко од зграде Народне скупштине и испред председништва узвикујући пароле „Оставка”, преноси БТА.
Премијер Бојко Борисов ове недеље је након двонедељних протеста реконструисао владу, али демонстранти и даље траже оставку комплетне владе, јавља Танјуг.
Оставку владе затражио је и председник пре десетак дана.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Budimir
U Francuskim medijima nista , a u Beogradu najavljivali gradjanski rat ...Pa tretirajmo ih opet kao "prijatelje" ?
Одговори
|
Препоручујем
6
Jovan Mirić
Ode nama gasni tok opet u fioku.
Одговори
|
Препоручујем
5
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


