Хамилтон победник трке за ВН Британије
СИЛВЕРСТОН – Возач Мерцедеса Луис Хамилтон победио је данас у трци за Велику награду Британије, која је вожена на стази у Силверстону.
Актуелни шампион кренуо је са пол позиције, а трећу узастоптну победу у трци Ф1 Британац је остварио са временом 1:28:01.283, иако је у последњем кругу остао без леве предње гуме, јавља Танјуг.
Као други завршио је Макс Ферстапен из Ред Була, а на победничком постољу нашао се и возач Ферарија Шарл Леклер.
Следећег викенда шампионат Формуле 1 наставиће се трком која ће се такође возити на стази у Силверстону.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Rosa
Bilo je jos malo kao u crtacu Cars : Hamilton predje zastavicu, pa krene da vrluda kad ono otvori se guma. Parkirao se, izasao i pomazio potpuno deformisanu gumu. Botas je jos gore prosao. Sta bi bilo da Max nije otisao na zamenu guma pred kraj, tesko je prognozirati, ali ovde su gume bile kljucni momenat, motori i karoserije su izdrzali. Menadzer Benza, Beclija Toto, pravdao je svoju odluku da ne menja gume na kraju kalkulacijom da bi onda sa solidnim gumama tim bio drugi i 10-ti. Ovako , ...
Одговори
|
Препоручујем
2
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


