Ердоган разговарао са Изетбеговићем
САРАЈЕВО - Председник најутицајније бошњачке странке у БиХ Бакир Изетбеговић и турски председник Реџеп Тајип Ердоган разговарали су данас телефоном о односима БиХ, Србије и Хрватске.
Како је пренео сарајевски портал Кликс, Изетбеговић је Ердогана информисао о актуелној ситуацији у региону с посебним нагласком на односе у, како се наводи, троуглу БиХ - Србија - Хрватска.
„Изетбеговић је захвалио Ердогану и што се дирљивом поруком на друштвеним мрежама присетио покојног Алије Изетбеговића на годишњицу његове смрти, чиме је још једном потврдио колико цени лик и дело првог председника Председништва Босне и Херцеговине”, саопштено је из СДА, пренео је Танјуг.
Јуче је у Сарајеву обележен годишњица смрти Алије Изетбеговића.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


