Борис Тадић позитиван на вирус корона
Председник Социјалдемократске странке и бивши председник Србије Борис Тадић објавио да је позитиван навирус корона, али да се осећа добро, да је добио адекватну терапију, а захвалио је и особљу болнице „Др Драгиша Мишовић”.
„Хвала вам свима на жељама за оздрављење. Посебно хвала медицинским сестрама и лекарима болнице „Др Драгиша Мишовић” на огромном труду!”, написао је синоћ Тадић на Твитеру.
Он је навео да је добро и да прима адекватну терапију.
„Носите маске и чувајте се”, поручио је Тадић, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Branko
Želim Vam brzo ozdravljenje i oporavak. Vi ste veliki i uzoran gospodin sve suprotno od onostranih. Budi te sa razlogom ponosni a imperativ vremena ce to i pokazati. Neminovno dolaze bolja vremena i normalnost. Nema precdaje!...
Puno pozdrava
Одговори
|
Препоручујем
7
Biljana
Predsedniče, zelim vam da sto pre ozdravite! Vi ste jedan posten, pametan, kulturan covek i svako dobro vam zelim.
Одговори
|
Препоручујем
12
Gag
Samo hrabro, bice bolje, u nove politicke pobede......
Одговори
|
Препоручујем
35
Milutin
@Budimiir
I ovi rasprodaju. Od 2000. ne prestaje, cak se i poklanja. Kalif umesto kalifa.
Препоручујем
31
Budimir
Mislis u rasprodaju Srbije ?
Препоручујем
38
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


