Погинуо дечак у удесу код Хиподрома
Једна особа погинула је у саобраћајној несрећи која се догодила данас у Пожешкој улици код Хиподрома у Београду, речено је Танјугу у МУП-у.
Наводе да је до судара, у коме су учествовала два аутомобила, дошло око 15.15 сати.
Београдски медији преносе да је у несрећи код Хиподрома погинуо дечак стар 14 година.
Наводе да се несрећа догодила када је аутомобил „мини”, који је возио 21-годишњи мушкарац из правца Бановог брда према Мосту на Ади, изгубио контролу, заротирао се и прешао у супротну траку, те да је до судара дошло са аутомобилом „дачија”.
Додаје се да је путник из „минија” погинуо на лицу места, док је возач превезен у болницу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


