Захвалност лекарима
Ми, потписници овог текста, осетили смо на својим „леђима” колика је то мука и невоља борити се са ковидом 19. Лечили смо се на Инфективној клиници Клиничког центра Војводине на одељењу којим руководи проф. др Весна Туркулов. На самом улазу у ову инфективну клинику импресионирао нас је тимски организован посао. Да, на видно обележеном месту не стоји натпис „црвена зона” и да особље није у адекватној заштитничкој опреми, не бисте ни знали да сте ушли у простор даноноћне борба са вирусом. Сваки запослени, без имало нервозе, савесно и одговорно обавља свој посао. Управница клинике професорка др Весна Туркулов, продорна, прагматична и екстровертна особа, стиже до сваког пацијента, испољавајући висок степен емпатије, стручности и одговорности према болеснима. Своју позитивну животну експанзивност преноси како на пацијенте тако и на запослене. Шта рећи на крају, него изразити захвалност целом тиму клинике за нешто што нема планетарну цену и пожелети професорки Туркулов и њеном особљу свако добро на личном и професионалном плану.
Радомир Чолаковић,
Слободан Рогановић,
Васо Пилиповић,
Нови Сад
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


