„Једини излаз” на великом платну
„Једини излаз”, филм редитеља Дарка Николића, премијерно је приказан у биоскопу „Синеплекс” у ТЦ „Ушће”. Црвеним тепихом, уочи пројекције, прошла је ауторска и глумачка екипа са Анђелком Прпић на челу, којој је ово прва велика улога у дугометражном филму. У подели су и Даница Максимовић, Милан Чучиловић, Никола Ристановски, Јанко Поповић Воларић, Милена Предић, Тони Михајловски, Соња Колачарић, Љубомир Бандовић, Јово Максић, Борис Комненић, Андрија Бошковић, Клара Хрвановић...

Сценарио за овај психолошки трилер урадио је Марко Поповић. На великом платну развијала се драматична прича о Ани Колар, жени изузетне снаге и интелекта. У мрачном животном лавиринту она се обрела неколико година после смрти супруга, познатог београдског адвоката, наводно страдалог у пожару. Када клупко сумњи због његове трагедије почне да се одмотава, Ана се упушта у анализу породичне историје. Карике у ланцу мистериозних смрти се нижу, а у траг покушава да им уђе инспектор Дејан Штрбац. Истина излази на видело.

Музику је компоновао Ђорђе Миљеновић, познатији као Скај Виклер. Продуцент је Марко Станковић. Дистрибутер филма је кућа „Арт Виста”, која од данас ово домаће остварење ставља на репертоар престоничких биоскопа уз поштовање епидемиолошких мера.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


