Сахрањен Ђорђе Балашевић
Кантаутор Ђорђе Балашевић сахрањен је данас на Градском гробљу у Новом Саду, преносе београдски медији. Панонски морнар сахрањен је уз песму „Оливера” посвећену његовој супрузи.
Од капеле до гробног места тамбураши су свирали Ђолетове песме. У поворци су били само најближа породица и градоначелник Милош Вучевић.
Како наводе медији, сви прилази гробљу су били затворени. Жеља породице била је да Балашевић буде сахрањен у кругу породице, без присуства медија.
Према жељи породице, неће бити одржана ни комеморација.
У Новом Саду данас је Дан жалости поводом смрти легендарног кантаутора. Балашевић је преминуо у петак у Новом Саду у 68. години, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


