Јубилеј представе „Брак – мрак”
Представа „Брак – мрак” изведена је 50. пут на сцени Позоришта „Славија”. Колико је брачни живот пун заврзлама и како их супружници решавају публици су дочарали глумци Александра Белошевић и Јанко Цекић. Они су у овој комедији били и својеврсни психотерапеути који упозоравају да није смак света када се муж и жена разочарају у заклетву дату пред матичарем – „И у добру и у злу, до краја живота”. Јер нас управо свакодневица учи да је живот у заједници много сложенији, па често брак постаје борба за мало сопственог простора и мира.
Драматизацију и режију овог комада, који је написао Антонио Амури, урадила је Теа Пухарић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


