Април у главном граду
Традиционалну, колективну изложбу шеснаесторо ликовних уметника „Април у Београду 2021.”, посетиоци ће моћи да виде наредних месец дана у галерији „Ројал” Артцентра. Сликари су се по одлуци жирија у саставу Душан Миловановић, Александар Радојевић, Марина Поповић, Емилија Маринковић и Рајко Каришић, представили у скоро свим техникама – уље на платну, акврел, цртежи, пејзажи па и фотографија...
Поставку је симболично, због пандемије, отворио Дарко Чонкић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


