Од Дебисија до Драгане Јовановић
Концерт камерних ансамбала ФМУ-а из класе ванредног професора Дејана Суботића одржан је у УК „Стари град”. На програму су била дела Дебисија, Гранадоса, Дринга, Шарвенике, Доплера и Драгане Јовановић.
Извели су их Ирина Пејоска (харфа), Страхиња Радоичић, Јана Маринковић, Андрија Секулић, Наталија Којичић и Милица Јовановић (флаута), Немања Адамовић и Анђела Андрески (виола), Лана Стефановић, Јана Чокић и Софија Живић (виолина), Марта Милошевић (обоа), Зора Вешковић, Михаило Стојчић, Сара Стаматовић, Наталија Татић и Марија Радојевић (клавир).
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


