Прича о дечаку
Представа „На површини” у продукцији „Театра 011” изведена је на сцени ДКЦБ у оквиру Фестивала београдских аматерских позоришта „БАП 2021”.
Комад је режирала Наташа Радоњић, која је са Маријом Станковић и Владимиром Јоргићем, написала текст. Редитељка поручује да је пред публиком прича о дечаку који је желео да живи у срећној породици, о жени која је предуго ћутала и човеку који је желео да лети... Представа је намењена свим генерацијама.
Позоришна смотра почела је у суботу и трајаће до сутра увече. Најбоља остварења биће награђена, а оцене ће дати жири у коме су глумац и редитељ Милан Јелић, редитељ и драмски педагог Милан Пеца Николић и писац Игор Бојовић.
Организатори фестивала су „Танграм центар” и Савез КУД Београд у сарадњи са СЦ „Шумице”.
А. К.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


