Влада САД објавила извештај о НЛО
Америчка влада је објавила дугоочекивани извештај о НЛО у којем је наведено да аналитичари из сектора одбране и обавештајних података не располажу са довољно података да би утврдили порекло мистериозних летећих објеката које су виђали војни пилоти.
У извештају, који је поднет Конгресу и јавно објављен, обухваћена су виђења 144 објеката које је влада званично назвала „неидентификованим ваздушним појавама”, а који датирају од 2004, преноси Ројтерс.
У извештају се закључује да ове појаве свакако доводе у питање безбедност летења и могу представљати изазов по националну безбедност САД, и додаје да за ове феномене „вероватно не може постојати само једно објашњење”, наводи Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


