Публика хорски са Кољом
„И ето, удаде се ти за коња”, „Може мало сутра” и „Диско смрад” су само неки од хитова којима је Никола Пејаковић Коља очарао публику на свом наступу у башти клуба „Фест”. У пратњи свог бенда, овај мултиталентовани музичар изводио је сопствене нумере певајући и свирајући гитару и усну хармонику. Крцата башта се орила, публика коју су чинили припадници различитих генерација певала је упоредо са Кољом.
Посебне реакције изазвала је нумера „Мексиканац”, настала у карантину током прошлогодишњег ванредног стања.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Sasa Trajkovic
Бенд који негује аутентични БЛУЗ лепо продукцијски упакован и одсвиран из срца... У поплави које каквих "музика" анти слухиста мало добре музика свакако прија уху.
Одговори
|
Препоручујем
15
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


