Лето у Београду
Традиционалну изложбу „Лето у Београду 2021”, шесту коју приређује „Арт центар”, посетиоци ће моћи да виде у галерији „Ројал”, на почетку Скадарске улице, наредне две недеље. Уметнички савет у саставу Душан Миловановић, проф. Александар Радојевић, др Марко Поповић, Емилија Маринковић и Рајко Каришић изабрао је 15 радова од 11 аутора у готово свим сликарским техникама на задату тему. Поставку је отворио Дарко Чонкић, из галерије.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


