Париске ноћи
У наставку фестивала „Белгрејд сакспиријенс”, у Свечаној сали Скупштине града одржан је концерт квартета „Morphing Saxophone”. Кристоф Грезе (сопран, саксофон), Еди Лопез (алт саксофон), Антони Малкон (тенор саксофон) и Метју Делаж (баритон саксофон) у програму названом „Parisian Nights” извели су композиције Едварда Грига, Мориса Равела и Клода Левијеа.
„Duo Vibrance” из Србије, који чине саксофониста Милан Савић и мецосопран Ана Радовановић, наступиће у четвртак у 20 часова у Установи културе „Пароброд”.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
bravo
Bio je odlican koncert. Bravo momci.
Одговори
|
Препоручујем
3
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


