„Кофер” пун љубави и емоција
Сусрет са публиком за Сергеја Ћетковића у „Комабанк дворани” био је налик празнику. После три године, због пандемије вируса корона, овај поп певач, приредио је први солистички концерт. На сцени није штедео енергију, а његови поштоваоци различитих генерација то су препознали. Дали су му подршку. Овај наступу је најава Ћетковићевог седмог студијског албума „Кофер” који ће објавити до краја године, а атмосфера се загрејала управо насловном песмом – „Кофер”. У низу хитова који су се низали, била је и нумера симбиличног назива „Пусти проблеме” и „25 сат” ...

– Мало је рећи да сам срећан због овог концерта, јер се узбуђење које осећам може мерити са оним које сам имао на својим првим наступима пред београдском публиком. У овом тешком времену у коме живимо и након предугог периода без наступа, драго ми је да је ипак пронађен начин да се моје колеге и ја вратимо својој публици. Дарујем поштоваоцома нове песаме пуне љубави и емоција. Потрудућу се да моји гости из „Комбанк дворане”оду кућама насмејани, ведри и срца испуњеног позитивним емоцијама. Знам да, нажалост, неће бити загрљаја и пољубаца, али сам сигуран да ћемо и без њих успети да створимо ону магију која је на свим мојим престоничким концертима јединствена, јер је публика заиста невероватна – рекао је Сергеј.
Он ће још један концерт, уз поштовање епидемиолошких мера које прописује Кризни штаб, приредити 18. децембра.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


