„Јесења елегија” на Коларцу
Концерт под називом „Јесења елегија” одржан је у Великој дворани Задужбине Илије М. Коларца. Наступили су Уметнички ансамбл Министарства одбране „Станислав Бинички” и Београдски гудачки квартет под диригентском управом госта из Италије Ђорђа Синија, а као солиста свирао је виолончелиста Душан Стојановић.
Публика је имала прилику да чује Концерт за виолончело и оркестар у Б-дуру Луиђија Бокеринија, Симфонију бр. 40 у г-молу К 550 Волфганга Амадеуса Моцарта и Интродукцију и Алегро оп. 47 за гудачки квартет и гудачки оркестар Едварда Елгара.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


