Седница Кризног штаба у уторак
Седница Кризног штаба за борбу против коронавируса заказана је за уторак, 28. децембар, потврђено је Танјугу у влади.
Седница ће бити одржана у уторак у 16 сати.
Седница Кризног штаба заказана је недуго пошто је потврђено да је у Србији регистрован омикрон сој коронавируса.
Медији су пренели да је омикрон сој потврђен код особе која је допутовала из Боцване, а која је ушла са негативним ПЦР тестом у Србију, међутим, на контролним тестовима потврђено је да позитивна на омикрон сој.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
slobodan
Da probam da pogodim zakljucak te sednice-vakcinisite se. Ali ne zaboravite da masovno na trgovima proslavite NG koje ce vlast da dozvoli. I da, "medicinski deo" kriznog staba ce biti jako, jako protiv toga, ali....
Одговори
|
Препоручујем
4
kreće...
Kreće širenje panike i zastrašivanje...
Одговори
|
Препоручујем
102
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


