Sednica Kriznog štaba u utorak
Sednica Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa zakazana je za utorak, 28. decembar, potvrđeno je Tanjugu u vladi.
Sednica će biti održana u utorak u 16 sati.
Sednica Kriznog štaba zakazana je nedugo pošto je potvrđeno da je u Srbiji registrovan omikron soj koronavirusa.
Mediji su preneli da je omikron soj potvrđen kod osobe koja je doputovala iz Bocvane, a koja je ušla sa negativnim PCR testom u Srbiju, međutim, na kontrolnim testovima potvrđeno je da pozitivna na omikron soj.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
slobodan
Da probam da pogodim zakljucak te sednice-vakcinisite se. Ali ne zaboravite da masovno na trgovima proslavite NG koje ce vlast da dozvoli. I da, "medicinski deo" kriznog staba ce biti jako, jako protiv toga, ali....
Odgovori
|
Preporučujem
4
kreće...
Kreće širenje panike i zastrašivanje...
Odgovori
|
Preporučujem
102
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


