Недеља, 05.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Возио пијан и дрогиран, тешко повредио девојку

Возио пијан и дрогиран, тешко повредио девојку
(Д.Жарковић)

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, поднеће кривичну и прекршајну пријаву против 23-годишњег мушкарца, који се терети да је, ноћас, управљајући возилом под дејством алкохола и наркотика, изазвао саобраћајну незгоду у којој је једна особа задобила тешке телесне повреде.

Овај 23-годишњак, ноћас око 3:20 часова, на Новом Београду, код Ушћа, својим аутомобилом „рено твинго”, оборио је 27-годишњу девојку, пешака, наневши јој тешке телесне повреде, наводи се у саопштењу МУП-а.

Алкотестирањем утврђено је да је аутомобилом управљао са 1,96 промила алкохола у организму, а дрога тестом је утврђено да је позитиван на кокаин.

Возач је задржан у службеним просторијама полиције и против њега ће бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело угрожавање јавног саобраћаја, као и одговарајућа прекршајна пријава, додаје се у саопштењу.

Коментари8
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Miloš Gagić
Читам овде овај жалосни и сраман чланак где сам себе питам: Шта сада? Дали је Женско или Мушког пола није битно. Зна се да је млад живот у питању, Доживотни Инвалид манијак под дрогом и Алкохолом јој је уништио све. И држава Србија и министар унутрашњих послова сваки пут говоре да ће уништити нарко банду и хапсити ко вози у Алкохолном стању. Ухапсите наркомани и у самицу их убаците па да видимо колико дуго да издрже да живе. А ово 48 Сати затвор по се брани са слободе то није држава ни полиција
milan lala
Ostra kazna je lek za ovakve bahate vozce . Da ovaj dobije 10 godina robije , sve bi se promenilo na bolje.
M
Taj je sigurno neka "elita". I sta traze nocu na ulicama, posle ponoci nema pameti!
Petar pan
Sa 23 godine, 1.96 promila alkohola u krvi, i pritom pozitivan na kokain? Posle odslužene kazne, poslati ga na odvikavanje od droge i alkohola.
Milorad Carić
Том неваспитаном Човеку њега треба казнити на три године строгог затвора запленитему аутомомбил и маркирате га да нигде у свету неможе да положи за возачку дозволу. Тек тада је правна Полиција и Суд Србије. А не Ви ће те њега осудити на годину дана одузимање возачке дозволе а он ће за тих годину дана да се воза слободно а девојка је поломљена. Три године у самици па нек се опамети ако је могуће. А, ако се сам убије то је његов проблем. Шта се пише да сте строги у вожњи а они луди још више Дроге.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.