Идућа ће бити година велике кризе
Директор водеће британске енергетске компаније „Ово” Стивен Фицпатрик изјавио је данас да ће „2022. бити година огромне кризе”.
Према његовима речима, британска влада не показује „ни изблиза довољно хитности” у проналажењу решења за нагло повећање цене гаса и струје.
Због пораста велепродајних цена гаса и утицаја на људе доћи ће до велике кризе идуће године, предвиђа Фицпартик, пренео је Би-Би-Си.
Британска влада тврди да жели да осигура заштиту потрошача.
Очекује се да ће надлежни представник владе разговарати са директорима водећих енергетских компанија у вези недавног повећања рачуна за енергију.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


