Омаж Ксенији Зечевић
Поводом обележавања петнаест година од смрти композиторке Ксеније Зечевић, у новобеоградској Галерији „Блок”, вечерас у 18 сати биће отворена изложба фотографија Вукице Микаче, под називом XENIA.
Публика ће моћи да види и кратки филм који је ауторка реализовала у сарадњи са Студијом Тешић и посвећен је сећању на познату композиторку.
Изложба ће трајати до 18. јануара 2022.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


