Стефановић обишао припаднике ВБА
Министар одбране Небојша Стефановић обишао је припаднике Војнобезбедносне агенције (ВБА) који раде при Оперативном центру система одбране у Београду. Припадници ове војне тајне службе су на овом месту, као и локацијама широм Србије, даноноћно ангажовани на задацима безбедносне заштите Министарства одбране и Војске Србије.
„За људе из ВБА нема одмора ни празника. дана или ноћи, само напран рад да Србија буде безбедна. Искрено сам им захвалан на сталној будности и борби за нашу сигурност“, написао је Стефановић на свом Инстаграм профилу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


