Возили под дејством дроге
Припадници саобраћајне полиције искључили су из саобраћаја двојицу возача који су управљали аутомобилима под дејством психоактивних супстанци.
Полиција је око 19.30 часова у Улици Николе Добровића зауставила аутомобил марке „фијат пунто” којим је управљао двадесетдвогодишњак. Дрога тестом утврђено је да је позитиван на канабис и кетамин.
Из саобраћаја је око 17.15 часова искључен и тридесетосмогодишњи мушкарац који је у Улици партизанске авијације, како је утврђено дрога тестом, управљао возилом марке „шкода” под дејством амфетамина.
Возачи су задржани у службеним просторијама полиције и против њих ће бити поднете прекршајне пријаве.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


