Трострука годишњица у декади Индије
Гала вече индијске културе под називом „Трострука годишњица у декади Индије” уприличено је у хотелу „Краун плаза”. На овој свечаности обележено је седам деценија дипломатских односа Србије и Индије, век и по од рођења Махатме Гандија, оца индијске нације, и 75 година независности Индије.
Овом приликом званицама је представљен први српско-индијски часопис „Дипломатски билтен” који се бави историјом билатералних односа.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Deda
Pozdrav prijateljskoj INDIJI ! Secam se pokreta "nesvrstanih" i cenjenih boraca za mir u svetu : Jawaharlal Nehru, Gamal Abdel Naser, Josip Broz Tito . . .
Одговори
|
Препоручујем
7
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


