Дојава о бомби у тржном центру „Биг фешн” у Београду
У Београду је данас стигла дојава да је у тржном центру „Биг фешн” на Карабурми постављена бомба, сазнаје Танјуг.
Екипе полиције су на терену и врше истрагу.
Медији преносе да је у току евакуација грађана и да се очекује долазак контрадиверрзионих екипа које ће да провере терен.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


