Београд из свемира
„Ћао, Београде, леп дању и ноћу” – порука је астронаута Европске свемирске агенције Саманте Кристофорети, која је током викенда на свом твитер налогу уз поменути коментар објавила две фотографије нашег главног града, снимљене дању и ноћу.

Ово је друга свемирска мисија Италијанке Саманте Кристофорети, на коју се упутила 27. априла ове године са три астронаута Насе.
Подели ову вест
Коментари4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
islam hajrudin
Htedoste reci iz "High Altitude" balona,valjda?
Posto sateliti ne postoje.
Одговори
|
Препоручујем
0
NemaMja
Lep vala iz daljine jedino.
A ziveti u njemu ili trpeti zbog njega nije lepo
Одговори
|
Препоручујем
6
Nikodim
Za promenu, neko da nas i pohvali...
Одговори
|
Препоручујем
11
Vladimir mitrovic
Hvala joj na lepim recima
Одговори
|
Препоручујем
63
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


