ЕПС: Нису у плану рестрикције струје
Електропривреда Србије поручила је данас да не планира реструкције струје и демантовала наводе који су се појавили у неким медијима у региону.
„Електроприведа Србије нема у плану пословања рестрикције електрицне енергије како наводе неки медији у региону, нити је било ко из ЕПС -а могао дати такве непроверене информације”, речено је Танјугу у ЕПС-у.
Раније данас више медија у Србији пренело је писање хрватског портала „Пословни дневник” о могућим рестрикцијама електричне енергије у Србији који се позвао на наводно добро упућен извор у Електропривреде Србије.
Овај хрватски портал тврди како би до рестрикција у Србији могло доћи током новембра, децембра и јануара због недостатка угља.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


