Пуцњава у регрутном центру на истоку Русије, начелник у тешком стању пребачен у болницу
МОСКВА – Мушкарац који је пуцао из оружја у регрутном центру руске војске у Сибиру тешко је ранио особу која обавља регрутацију, рекао је руски званичник.
„ Војни комесар Александер Јелисејев је на реанимацији и у врло тешком је стању. Нападач је одмах ухапшен, следи му казна”, рекао је на Телеграму гувернер Иркутске области Игор Кобзев. Он је рекао да се оружани инцидент догодио у регрутном центру у граду Уст-Иљимск.
Председник Русије Владимир Путин објавио је 21. септембра делимичну мобилизацију у земљи како би повећао број војника у ратном сукобу у Украјини, преноси Бета.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


