Брнабић: Срећна сам што имамо Вучића, најјачи на свету
Председница Владе Ана Брнабић објавила је вечерас на свом Инстаграм профилу фотографију са председником Александром Вучићем.
„Срећна што га имамо. Најјачи на свету” , написала је Брнабић на свом профилу на Инстаграму, јавља Танјуг.
Одмах након њене објаве, огласио се председник Вучић који је захвалио.
„Хвала, Анчи”, написао је Вучић на Инстаграм профилу „Будућностсрбијеав”.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
најјачи на свету
Ima na svetu i tvrdoglavijih naroda. Srbija je samo prvak Evrope.
Одговори
|
Препоручујем
1
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


