Бајден: Баш ме брига што је Рус, има велике бицепсе
Aмерички председник Џозеф Бајден, током самита на Балију, шетајући са француским председником Емануелом Макроном похвалио је мишиће сниматеља.
Бајден је коментарисао мишиће сниматеља који очигледно има велике бицепсе.
„Човек са великим бицепсима. Надам се да смо на истој страни”, коментарисао је амерички председник.
Неко од присутних скренуо је пажњу Бајдену да је сниматељ Рус, што њему није сметало, само је рекао:
„Није ме брига, јер он стварно има велике бицепсе”, рекао је Бајден, што је насмејало окупљене новинаре.
Иако се сниматељ не види, може се закључити да је он својом појавом импресионирао предеседника.
"There's a man. I hope we're on the same side."
— Timothy Burke (@bubbaprog) November 16, 2022
"Sir... he's Russian."
"I don't care who he is. He's got some real biceps. We call them guns." pic.twitter.com/OKqRRi614b
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


