Субота, 06.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Хуманитарни „Караван љубави”

Хуманитарни „Караван љубави”
(Фото ЦМЈП)

Хуманитарна акција добровољног давања крви „Караван љубави”, која се две године заредом спроводила у Новом Саду, први пут ће се одржати у Београду. Акција коју организује Центар за међународну јавну политику у сарадњи са Институтом за трансфузију крви Србије почиње данас и трајe до 21. новембра од 10 до 15 часова.

Трансфузиомобили Института данас ће бити постављени испред Храма Преображења господњег на Видиковцу и испред „Ада шопинг центра”, док ће сутра бити паркирани испред тржних центара „Ушће” и „Бањица”.

Последњег дана хуманитарне акције, у понедељак, грађани ће крв моћи да дају на платоу испред Општине Звездара и испред старог „Меркатора” у Новом Београду.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.