Нападнут радник београдске „Чистоће”
Радник Градске чистоће Д. Б. нападнут је у недељу ујутру око четири сата, у току радне смене у Булевару краља Александра.
Сумња се да су му пролазници, жена и мушкарац, нанели телесне повреде ударајући га метлом по глави, наводи се на веб-сајту овог предузећа. Радник је превезен у Ургентни центар, након чега је пуштен на кућно лечење.
Осумњичени су приведени.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


