Мараја Кери први пут у дуету са ћерком
Музичка звезда Мараја Кери изненадила је публику у свом шоу-програму поводом новогодишњих празника, а у томе јој је помогла једанаестогодишња ћерка Монро. Монро се придружила мајци на сцени и у дуету су извеле нумеру. Мајка и ћерка су обукле исте беле хаљине и ставиле тијаре за извођење нумере из 19. века.
„Ово је моја девојчица! Пре једанаест година добила сам је као највећи поклон. Ово је био први пут да дуо мајка-ћерка наступа заједно, доста смо радиле за ових неколико минута нота”, рекла је певачица, преноси РТС.
На почетку песме Мараја је показала свој вокални опсег и неке од својих препознатљивих тонова звиждука пре него што је Монро отпевала почетни стих.
Публика је одушевљено прихватила Монро, чији глас веома подсећа на мајчин, а публика ће премијерно имати прилику да погледа овај шоу 20. децембра, у 20 часова.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


