Београдски сплав „Фристајлер” на пола потонуо, гости евакуисани
Познати београдски сплав на Ушћу, „Фристајлер”, до пола је потонуо током новогодишње ноћи, а полиција је евакуисала све госте и забранила приступ сплаву.
Како је Танјугу рекао један од припадника полиције, сплав је почео да тоне јер је на њему било много више људи него што заправо може да прими.
Повређених, према речима полиције, није било, осим што су се две девојке саплеле приликом стампеда који је настао док су гости панично напуштали сплав.
Танјуговој екипи полиција је забранила да сиђе са шеталишта до нивоа сплава, јер, како су упозорили, постоји опасност да сплав покида високонапонске каблове.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


