Манчестер сити у гостима победио Челси
Фудбалери Манчестер ситија победили су вечерас у гостима Челси са 1:0, у мечу 19. кола енглеске Премијер лиге. Стрелац победоносног гола за Сити био је Ријад Марез у 63. минуту.
Сити је забележио 12. победу у првенству и заузима другу позицију са 39 поена, пет мање од првопласираног Арсенала, јавља Бета.
Челси је са шестим поразом остао на 25 бодова и налази се на 10. месту на табели.
У наредном колу, Сити ће гостовати Манчестер јунајтеду, док ће Челси гостовати Фуламу.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


