Брод ударио у сплавове на Сави
Брод је синоћ ударио у неколико сплавова на Сави, а полиција је сустигла брод и одвезла га на безбедну локацију, незванично сазнаје Танјуг.
Према садашњим информацијама, оштећена су три сплава.
О инциденту је обавештено и надлежно тужилаштво, а у току је увиђај који врши инспекција за безбедност пловидбе Министарства саобраћаја.
За сада нема информација о повређенима.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Sava
Čudna podudarnost. U jeku kampanje za rešavanje problema sa splavovima (što podržavam) na Savi, u 15 dana, se dešavaju tri incidenta baš sa splavovima. Čudno.
1. Fri stajler - potonuo
2. Cunami - se odvezao pa plovio rekom
3. Brod udara u tri slava.
Slučajnosti su izuzetno retke. Samo kažem.
Одговори
|
Препоручујем
20
Земунац
Сви инциденти су само инциденти који немају никакве везе једно са другим. 1. На Фристајлеру било 4 пута више људи него што може да прими према спецификацијама које има сваки објекат на води. 2. Није први и једини пут да се неки од сплавова или сплавова кућица који су око Аде откачи зато што није био адекватно привезан. 3. Бродови зависе од онога који управља њима. Ако је капетан или кормилар ''неопрезан'' лако брод заврши ударајући у стубове моста, обалу или друге објекте на води. Ништа ново!
Препоручујем
16
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


