Пијана тројка
Чачак – Саобраћајна полиција у чачанском крају искључила је, на крају прошле седмице, тројицу возача који су пијани управљали колима.
Једног (21 година) је патрола зауставила у Улици Албанске споменице у Гучи јер је управљао аутомобилом „субара” са 2,18 промила алкохола у организму, а у Чачку (38) возача „фијат пунта” са 1,34 промила, другог (39) за воланом „форда” и 1,87 промила.
Возачима је одређено задржавање и против њих ће бити поднете прекршајне пријаве.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


