Pijana trojka
Čačak – Saobraćajna policija u čačanskom kraju isključila je, na kraju prošle sedmice, trojicu vozača koji su pijani upravljali kolima.
Jednog (21 godina) je patrola zaustavila u Ulici Albanske spomenice u Guči jer je upravljao automobilom „subara” sa 2,18 promila alkohola u organizmu, a u Čačku (38) vozača „fijat punta” sa 1,34 promila, drugog (39) za volanom „forda” i 1,87 promila.
Vozačima je određeno zadržavanje i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


